Odzyskiwanie danych w niewątpliwe sposóby.

Odzyskiwanie danych 4 Opinie o oprogramowaniu do odzyskiwania danych

W przypadku utraty wszystkich lub niektórych plików należy skontaktować się z firmą zajmującą się odzyskiwaniem danych w celu uzyskania pomocy. Szanse na odzyskanie plików zależą od zakresu uszkodzeń, sprzętu i czasu, jaki upłynął od zdarzenia. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić w przypadku utraty danych, jest natychmiastowe wyłączenie urządzenia i zaprzestanie uruchamiania oprogramowania przeznaczonego do odzyskiwania plików. Następnie należy sporządzić listę ważnych plików, które trzeba odzyskać, i skontaktować się z firmą zajmującą się odzyskiwaniem danych.

Stellar Windows Data Recovery

Korzystanie z oprogramowania Stellar Windows Data Recovery to najprostszy i najskuteczniejszy sposób na odzyskanie usuniętych plików. Może ono skanować dowolny nośnik pamięci i odzyskiwać pliki z kart pamięci, dysków USB i innych nośników wymiennych. Działa w różnych systemach operacyjnych, w tym Windows i Mac OS X. Oprogramowanie zawiera również zaawansowane ustawienia i funkcje zarządzania systemem. Przyjazny interfejs użytkownika sprawia, że oprogramowanie jest łatwe w użyciu. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z poniższymi recenzjami:

Po zakupie programu Stellar Windows Data Recovery można go zainstalować na komputerze z systemem Windows. Program instaluje się szybko i ma minimalne wymagania systemowe. Wystarczy pobrać go z oficjalnej strony internetowej firmy Stellar. Zainstaluj go, wykonując zwykły proces instalacji oprogramowania. Instalacja zostanie zakończona w ciągu kilku minut. Jeśli masz ograniczony budżet, możesz zdecydować się na plan wyższej klasy i odblokować bardziej zaawansowane narzędzia. W ten sposób uzyskasz dostęp do szerszego zakresu funkcji odzyskiwania danych.

Jeśli chodzi o możliwości programu w zakresie odzyskiwania danych, działa on na większości typów nośników pamięci. Może odzyskiwać usunięte pliki i całe partycje, w tym karty USB i SD. Działa nawet wtedy, gdy urządzenie pamięci masowej jest uszkodzone, zostało sformatowane lub nie można go uruchomić. Oprogramowanie może przywracać pliki i foldery z dowolnego nośnika pamięci, w tym z uszkodzonych woluminów i partycji, a także pracować z dyskami sformatowanymi w systemie FAT32, NTFS, a nawet 4K.

Mimo że bezpłatna wersja próbna programu Stellar Windows Data Recovery nie jest idealna, jest to świetne narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików. Program umożliwia podgląd plików, które chcesz odzyskać, i zapewnia doskonały współczynnik odzyskiwania danych. Jest również obsługiwany przez dedykowany zespół pomocy technicznej, który zapewnia odzyskanie plików. Tysiące zadowolonych użytkowników na całym świecie używa programu Stellar Windows Data Recovery do przywracania swoich plików. Na co więc czekasz? Pobierz Stellar Windows Data Recovery już dziś!

Niezależnie od systemu operacyjnego lub typu pliku, Stellar Windows Data Recovery jest łatwy w użyciu. Możesz poruszać się po standardowej strukturze plików systemu Windows i wybierać pliki, które chcesz odzyskać. Dla dodatkowej wygody oprogramowanie zawiera również kreator nośników odzyskiwania, który umożliwia uruchomienie programu do odzyskiwania danych z dysku USB. Oprogramowanie jest również wyposażone w narzędzie SMART do monitorowania dysku, które umożliwia sprawdzenie stanu podłączonego dysku twardego przed rozpoczęciem odzyskiwania.

iBoysoft Data Recovery Free

iBoysoft Data Recovery Free to dobry wybór, jeśli chcesz odzyskać utracone lub usunięte pliki. Może również odzyskać pliki ze sformatowanych i uszkodzonych dysków, a nawet utraconych partycji. Oprogramowanie ma prosty interfejs użytkownika i można go używać w zaledwie trzech krokach. Po pierwsze, otwórz plik na komputerze i określ miejsce, w którym chcesz go odzyskać. Następnie oprogramowanie przeprowadzi skanowanie pliku. Po kilku minutach zostanie wyświetlony podgląd odzyskanych plików i ich lokalizacja.

iBoysoft Data Recovery Free to doskonałe narzędzie do odzyskiwania usuniętych danych. Przed wybraniem ich do odzyskania można wyświetlić podgląd wyników. Możesz także wybrać pliki do odzyskania. Na przykład, jeśli utraciłeś zdjęcia, iBoysoft Data Recovery Free może przywrócić te pliki. Program może odzyskać pliki z zaszyfrowanych dysków. Potrzebny jest jednak komputer z co najmniej 16 GB wolnego miejsca na starcie. Jeśli jednak obawiasz się utraty swoich cennych zdjęć i filmów, iBoysoft Data Recovery Free to świetny wybór.

iBoysoft Data Recovery to oprogramowanie do odzyskiwania danych typu „wszystko w jednym”. Pomaga odzyskać usunięte pliki z różnych urządzeń pamięci masowej, w tym komputerów, kart SD i pamięci flash USB. Obsługuje tysiące typów plików. Odzyskuje nawet usunięte partycje. Będziesz zaskoczony wszechstronnością tego programu do odzyskiwania danych! Nie ma lepszego sposobu na odzyskanie danych niż ten: pobierz iBoysoft Data Recovery już dziś i odzyskaj swoje utracone pliki!

Inną ważną cechą iBoysoft Data Recovery Free jest jego zdolność do odzyskiwania plików z uszkodzonych i sformatowanych dysków twardych. Oprogramowanie to potrafi nawet odzyskać 90% zdjęć ze sformatowanych dysków USB. Co ciekawe, działa ono nawet z dyskami RAW. Może również odzyskiwać dane ze sformatowanych kart SD. Działa nawet na zewnętrznych dyskach twardych, urządzeniach USB i kartach pamięci.

iBoysoft Data Recovery Free może odzyskać do 1 GB usuniętych danych. Pokazuje usunięte pliki w ich strukturze folderów. Umożliwia przeglądanie tych plików i wybieranie tych, które chcesz odzyskać. Można również wybrać opcję skanowania głębokiego, które zajmie więcej czasu i dokładnie przeszuka dysk. Umożliwia ono nawet odzyskanie plików, które zostały przypadkowo usunięte.

Przewiń do tyłu

Rewind to platforma ochrony danych w chmurze i SaaS, której zaufało ponad 100 000 klientów w 100 krajach. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i niedrogie, a jego platforma ułatwia tworzenie kopii zapasowych, przywracanie, kopiowanie i wiele innych czynności. Chroni ono dane w chmurze i SaaS przed błędami ludzkimi i integracją ze stronami trzecimi, a także jest bardzo skuteczne w przypadku złośliwych ataków. Dla firm Rewind jest doskonałym sposobem na zapewnienie ochrony danych i ich dostępności dla klientów.

Ostatnia runda finansowania Rewind została przeprowadzona przez inwestorów Insight Partners, a firma uzyskała certyfikat SOC 2 Type 1. Obecnie Rewind oferuje oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych danych dla BigCommerce, GitHub, QuickBooks Online, Shopify, Trello i Google G Suite. W 2022 roku planowane jest uruchomienie Backups for Jira, a dotychczasowi klienci otrzymają na nią zniżkę. Usługa ta stanowi doskonałą wartość dla małych i średnich firm, które wymagają regularnego tworzenia kopii zapasowych danych.

Nowa funkcja Rewind Backups for Microsoft 365 chroni dane utworzone w aplikacjach produktywnych Microsoft. Jest to ważny krok w kierunku tworzenia kopii zapasowych całej chmury i stania się głównym dostawcą usług odzyskiwania danych dla rozwiązań SaaS. Usługa ta zapewnia nieograniczoną liczbę kopii zapasowych oraz dedykowany zespół obsługi klienta. Połączenie jest bezpieczne, więc użytkownik nie musi się martwić o swoje dane. Kopie zapasowe mogą być przywracane automatycznie, a użytkownicy mogą wyszukiwać i znajdować elementy w swoim Rewind Vault.

Odzyskiwanie danych metodą przewijania jest dostępne zarówno dla komputerów Mac, jak i Windows. Po zakończeniu tworzenia kopii zapasowej dane zostaną przewinięte do poprzedniego zapisu na dysku. Następnie użytkownik będzie musiał potwierdzić, że przewinięte dane są prawidłowe, wskazując ich jakość. Użytkownik może wykorzystać odzyskane dane lub kontynuować przewijanie, wybierając inny znacznik czasu. To oprogramowanie do odzyskiwania danych pozwala również użytkownikom na przełączanie chronionych aplikacji do systemu docelowego.

Choć Atlassian zaleca regularne tworzenie kopii zapasowych, zwykle wymagają one ręcznych procedur, które nie rozwiązują problemu przywracania danych. Rewind ułatwia konfigurowanie codziennych kopii zapasowych i przywracanie danych Jira w ciągu kilku minut. Rewind obsługuje dane z projektów, epików, sprintów i nie tylko. Oprócz Jira, Rewind obsługuje również dane z GitLab, Trello, Microsoft 365, Hubspot, Confluence i Google Workspaces.

Ontrack

Ontrack odzyskuje dane dla klientów na całym świecie od 1985 roku. Będąc częścią grupy KLDiscovery, Ontrack dostarcza światowej klasy usługi odzyskiwania danych, przywracania poczty elektronicznej i zarządzania taśmami. Dysponując inżynierami na całym świecie i obiektami typu cleanroom, Ontrack rozumie, że dane to Twój biznes. W przypadku utraty danych nie powinieneś być zmuszony do przechodzenia przez ból związany z koniecznością wymiany dysku twardego. Dzięki kompleksowym usługom odzyskiwania danych, w tym odzyskiwania danych z urządzeń przenośnych, Ontrack może pomóc przywrócić Twoje dane.

Ontrack EasyRecovery to doskonałe oprogramowanie do odzyskiwania utraconych zdjęć i plików po awarii dysku twardego. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi z tego oprogramowania mogą korzystać nawet początkujący użytkownicy. Umożliwia ono odzyskanie utraconych zdjęć i filmów, a także danych z innych uszkodzonych urządzeń. Oprogramowanie to odzyskuje nawet dane utracone w wyniku działania wirusa. Darmowa wersja próbna programu Ontrack EasyRecovery jest dostępna, aby pomóc Ci zdecydować, czy Ontrack jest najlepszym wyborem dla Twoich potrzeb.

Użytkownicy mogą nie być świadomi typu MIME dokumentów, które chcą odzyskać. Darmowa wersja programu EasyRecovery firmy Ontrack umożliwia odzyskanie do 1 GB danych za cenę jednej pełnej wersji. Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania użytkownicy mogą od razu rozpocząć odzyskiwanie swoich plików. Ontrack jest firmą o zasięgu globalnym, a jej reputacja w dziedzinie odzyskiwania danych sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie w niemal każdej sytuacji. Należy jednak pamiętać, że oprogramowanie to ma ograniczony czas działania.

Strona internetowa Ontrack EasyRecovery posiada certyfikat ISO/IEC 27001 oraz SOC 2. Proces realizacji zamówienia jest chroniony protokołem SSL, a użytkownicy mogą płacić za pomocą systemu PayPal lub karty kredytowej. Ontrack EasyRecovery obsługuje również karty kredytowe, PayPal i przelewy bankowe. Witryna chroni swoich klientów, skanując wszystkie pliki do pobrania i płatności przed ich udostępnieniem. Zapobiega to również zagrożeniom bezpieczeństwa danych użytkownika.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]